Glykemisk indeks og ernæringsfakta

Tabellene med glykemiske indekser og ernæringsmessig verdi for produkter lar deg velge hvilke matvarer som er best egnet for vekttapprosessen..

Den glykemiske indeksen er en indikator som bestemmer hvor mye nivået av sukker i blodet stiger når du bruker et bestemt produkt. Produkter med lavere glykemisk indeks bør ha preferanse. Karbohydrater fra produkter med lav glykemisk indeks blir konvertert til energi jevnt, og vi klarer å bruke det. Og karbohydrater fra matvarer med høy glykemisk indeks, tvert imot, blir absorbert for raskt, så kroppen omdanner noen av dem til energi, og lagrer den andre i form av fett.

For større bekvemmelighet vurderte vi fordelene ved hvert produkt på en fem-punkts skala. Jo høyere karakter, jo oftere inkluderer slike produkter i menyen.

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Persille, basilikum5493,70.485
dillfemten312,50.54.15
Bladesalat10171,50.22,35
Ferske tomater10231,10.23.85
Ferske agurkertjuetretten0.60.11.85
Rå løk10481.4-10,45
Spinatfemten222.90.325
Aspargesfemten211.90.13.25
Brokkoli102730.445
Reddikfemtentjue1,20.13.45
Fersk kål10252-4.35
Sauerkrautfemten171.80.12.25
Stuvet kålfemten75239.65
Braised blomkålfemten29th1.80.345
rosenkålfemten434.8-5.95
Leekfemten332-6.55
Saltet sopp1029th3,71.71,15
Grønn pepper10261.3-5.35
rød pepperfemten311.30.35.95
Hvitløktretti466.5-5.25
Rå gulrøtter35351.30.17.25
Friske grønne erter407250.212.84
Kokte linser2512810.30.420.34
Kokte bønner401279.60.50.24
Vegetabilsk lapskaus55992.14.87.13
Aubergine Kaviar401461.713.35.13
Squash kaviar75831.34.88.13
Kokte rødbeter64541.90.110.83
Bakt gresskar75231,10.14.43
Stekt zucchini751041.3610.32
Stekt blomkål351203105.72
Grønne olivenfemten1251.412.71.32
Kokt mais701234.12,322.52
Svarte olivenfemten3612.2328.71
Kokte poteter657520.415.81
Potetmos90922.13.313.71
pommes frites952663.815.129th1
Stekt potet951842,89.5221
Potetgull855382.237.649.31

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Sitrontjue330.90.135
Grapefrukt22350.70.26.55
Bringebærtretti390.80.38.35
Eplenetretti440.40.49.85
bjørnebær25312-4.45
jordbær25340.80.46.35
blåbær43411,10.68.45
Blåbær423410.17.75
ripstretti3510.27.35
Solbærfemten3810.27.35
Kirsebær plomme25270.2-6.45
tyttebær25430.70.585
aprikosertjue400.90.195
Ferskenertretti420.90.19.55
pærer34420.40.39.55
plommer22430.80.29.65
Jordbær32320.80.46.35
appelsiner35380.90.28.35
kirsebær22490.80.510.34
Garnet35520.9-11.24
nektarin35480.90.211.84
Tranebær45260.5-3.84
kiwifemti490.40.211.54
Tindvedtretti520.92,554
kirsebær25femti1,20.410.64
mandariner40380.80.38.13
Stikkelsbær40410.70.29.13
persimmon55550.5-13,22
Mango55670.50.313.52
Melon60390.6-9.12
bananer60911,50.1212
Drue40640.60.2seksten2
ananas66490.50.211.61
Vannmelon72400.70.28.81
Rosiner652711.8-661
svisker252422,3-58.41
fiken352573,10.857.91
Tørkede aprikosertretti2405.2-551
datoer14630620.572.31

Korn og melprodukter

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Kostfibertretti205173.9145
Fettfritt soyamelfemten29148,9121,75
Bran5119115.13.823,54
Rå havregryn40305elleve6.2femti4
Bygggrøt på vannet221093,10.422.24
Havregryn på vannet66491,51,193
Melkegrøtfemti1113.6219.83
Kokt ris upolert651252.70.7363
Fullkornspasta381134.70.923,23
Frokostblanding brød402228.61.443.93
Fullkornsbrød4529111.32,1656.53
Brød "Borodino"452026.81.340.73
Bokhvete grøt på vannetfemti1535.91,629th3
Melk havregryn601164.85.113.73
Durum hvetepastafemti1405.51,1272
Melkegrøt6512235,415.32
Melk risgrøt701012.91.4atten2
Rye-hvetebrød652146.7142,42
Dumplings med cottage cheese6017010.9136,42
dumplings60252146.3372
Hirsegrøt på vannet701344,51.326.11
Risgrøt på vannet801072,40.463.51
Toppkvalitets melpannekaker691855.2334.31
Dumplings med poteter6623463.6421
Ostepizza602366.613.322,71
Premium melbrød802327.60.848,61
Pasta premium8534412.80.4701
müsli8035211.313,467.11
Bakt pai med løk og egg882046.13,736.71
Stekt kake med syltetøy882894.78.847,81
kjeks7436011.52741
Cookie cracker8035211.313,467.11
Smørbolle882927.54.954,71
Hot Dog Bun922878.73,1591
Hvete Bagel1032769.11,157.11
cornflakes8536040.5801
Stekte hvite krutonger1003818.814,454,21
Hvitt brød (brød)1363697.47.668.11
vafler805452.932.661.61
Informasjonskapsler, kaker, kaker100520425701

Lær av kurset vårt hvorfor noen produkter er gode og andre ikke.!

Ingen betalinger kreves. Kurset er helt gratis
på grunn av plassering av sponsorannonsering i den.

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Skummet melk273130.24.75
Kesam med lite fetttretti88atten11,25
Soyamelktretti403.81.90.85
Kefir nonfat25tretti30.13.85
Yoghurt 1,5% naturlig354751,53,55
Tofuostfemten738.14.20.65
Naturlig melk32603,14.24.84
Ostemasse 9% fetttretti18514923
Fruktyoghurt521055.12,815.73
Ost av sauemelk-26017.920.1-2
Ost Feta56243elleve212,52
curd45340723101
Cottage cheese pannekaker7022017.41210.61
Sulguni ost-28519.522-1
Bearbeidet ost57323tjue273.81
Harde oster-36023tretti-1
Krem 10% fetttretti1182,8103,71
Rømme 20% fett562042,8tjue3.21
Iskrem702184.211.823,71
Kondensert melk med sukker803297.28.5561

Fisk og sjømat

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Kokt torsk-76170.7-5
Kokt gjedde-78atten0.5-5
Kokte krabber-8518,71,1-5
Havkål2250.90.20.35
Kokt kummel-8616.62.2-5
Kokt ørret-8915,53-5
Reke-95tjue1.8-5
Kokte østers-95143-5
Tunfisk i sin egen juice-96211-5
Zander-9721.31.3-5
flyndre-10518.22,3-5
Kokte blekksprut-14030,42.2-5
Kokt kreps59720.31.315
Kokt multe-115nitten4.3-4
Pollock rogn-13128,41.9-4
Beluga-13123,84-4
sild-14015,58.7-3
Røkt torsk-11123,30.9-3
Varmrøkt rosa laks-16123,27.6-3
Stekt abbor-158nitten8.9-3
Stekt karpe-19618.311.6-3
Kokt sardin-178tjue10.8-3
Kokt laks-21016,3femten-2
Rød kaviar-26131.613.8-2
Kaldrøkt makrell-15123,46.4-2
Fiskekoteletterfemti16812,5616.12
Røkt ål-36317.732,4-1
Krabbepinner409454.39.51
torskelever-6134.265.7-1
Sardin i olje-24917.919,7-1
Makrell i olje-27813.125.1-1
Saury i olje-28318.323,3-1
Skratter i olje-36317.432,4-1

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Kokt kyllingbryst-13729.81.8-5
Kokt kalvekjøtt-13427.83,1-5
Kokt kalkun-19523,710,4-4
Kokt mager biff-17525.78.1-4
Stekt kanin-21228.710.8-4
Brettet nyrer-15626.15.8-4
Steke storfekjøtteleverfemti19922,910,23.94
Kokt oksetunge-23123.9femten-4
Beef hjerner-12411.78.6-3
omelett4921014femten2.13
Fritert kylling-26231,215.3-3
Grillet svinekjøtt-28019.922-3
Kokt lam-29321,922,6-3
Biff stroganoff5620716.613.15.72
Svinekoteletterfemti26211.719.69.62
Pølser2826610,4241,61
Kokt pølse34300122831
Gås-31929.322,4-1
lammekjøtt-3002425-1
Grillet and-40723,234.8-1
Stekt gris-40717.737,4-1

Fett, oljer og sauser

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Soyasaustjue122-15
Ketchupfemten902.1-14.94
Sennep351439.912.75.33
Oliven olje-898-99,8-3
Vegetabilsk olje-899-99,9-3
Majones606210.3672.62
Smør517480.482,50.82
margarin557430.2822.11
Svinekjøttfett-8411.490-1

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Rent ikke-kullsyreholdig vann-----5
Grønn te (sukkerfri)-0.1---5
Tomat juicefemtenatten1-3,54
Gulrotjuice40281,10.15.83
Grapefruktjuice (sukkerfri)48330.3-83
Eplejuice (sukkerfri)40440.5-9.13
Appelsinjuice (sukkerfri)40540.7-12.83
Ananasjuice (sukkerfri)46530.4-13,43
Druesaft (sukkerfri)4856.40.3-13.83
Tørr rødvin44680.2-0.33
Tørr hvitvin44660.1-0.62
Kvasstretti20,80.2-52
Naturlig kaffe (sukkerfri)5210.10.1-2
Kakao i melk (sukkerfri)40673.23.85.12
Juice per pakke70540.7-12.82
Fruktkompott (sukkerfri)60600.8-14.22
Dessertvintretti1500.2-tjue1
Malt kaffe42580.7111.21
Kullsyreholdige drikker7448--11.71
Øl110420.3-4.61
Tørr champagne46880.2-51
Gin og tonic-630.2-0.21
Brennevintretti322--451
vodka-233--0.11
konjakk-239--1,51

ProduktnavnGlykemisk indeks
Næringsverdien av produktene
(per 100 g)
kcalekornfettkarbohydrater
Vår vurdering
Proteinet til ett egg48173.6-0.45
Egg (1 stk)48766.35.20.74
Eggeplomme av ett eggfemti592.75.20.31
Valnøtterfemten71015.665,215,22
Hasselnøttfemten70616.166.99.92
Mandel2564818,657,713.62
pistasjenøtterfemten57721femti10.82
Peanøtttjue61220.945,210.82
Solsikkefrø8572215342
Gresskarfrø256002846,715.72
Kokosnøtt453803.433.529.52
Mørk sjokolade225396.235,448,22
Honning903140.8-80,32
Syltetøy702710.30.370,91
Melkesjokolade70550534.752,41
Sjokoladeplate70500425691
halva7052212.729.950.61
Karamellgodteri80375-0.1971
Marmaladetretti3060.40.1761
Sukker70374--99,81
popcorn854802.1tjue77.61
Shawarma i pitabrød (1 stk.)7062824,829th641
Hamburger (1 stk)10348625.826.236.71
Hotdog (1 stk)907241736791

Hvordan du bruker disse tabellene med størst fordel for vekttap, kan du lære av kurset vårt.

Ingen avgifter kreves. Kurset er helt gratis
på grunn av plassering av sponsorannonsering i den.

Hva er den glykemiske indeksen for mat?

De fleste dietter kan ikke klare seg uten glykemisk indeks. Vanligvis brukes den til å dele opp produkter i skadelige og nyttige, basert på dette er det bygget en diett. Imidlertid har det oppstått mange misoppfatninger rundt dette konseptet. Noen sunne matvarer er urimelig ekskludert fra dietten til tilhengerne av et sunt kosthold.

Artikkelen beskriver kort hva den glykemiske indeksen, den glykemiske belastningen og energitettheten til produkter er. Fordeler og ulemper med mat med høyt glykemisk indeks, tabeller.

Hva er den glykemiske indeksen?

GI - en indikator for at hastigheten av glukose i blodet er estimert. Jo høyere denne indikatoren er, desto raskere går glukose inn i blodomløpet og desto mer brått hopp i nivået. Den glykemiske indeksskalaen er bygget i forhold til glukose - dens GI er maksimal og lik 100. Jo høyere GI, jo raskere stiger blodsukkernivået.

Begrepet "glykemisk indeks" kom til idretten fra medisin. Dette konseptet ble utviklet på 90-tallet av forrige århundre av den kanadiske ernæringsfysiologen D. Jenkins. Forskeren jobbet på en meny for diabetikere og målte blodsukkernivået til frivillige etter å ha spist forskjellige matvarer. Så professor Jenkins myntet begrepet "glykemisk indeks" (GI eller GI). Da begynte konseptet med GI å bli brukt i kosthold og idrett.

Ved å regulere nivået av glukose (sukker), kan du forbedre ytelsen og øke energireservene. Med et lavt glukosenivå bremser hjernen, alle prosesser i kroppen blir hemmet, vi føler det som sult, et sammenbrudd. Hvis du spiser noe, stiger glukosenivået og det kommer en strømstigning av energi. Når glukosenivået overstiger behovet, lagrer kroppen overskudd i reserver - fett. Det er viktig å unngå plutselige hopp i glukosenivået, slik at kroppen har tid til å bruke det, og ikke å utsette.

Hvordan fungerer produkter med forskjellig glykemisk indeks??

Etter en matbit øker mengden sukker i blodet i løpet av 30 minutter. Hvis du spiste raske karbohydrater, reduseres denne tiden. Bukspyttkjertelen prøver å senke nivået av glukose, produserer insulin og leder det til kroppens behov: enten i energi eller i reserver. Det kommer an på hva karbohydrater og hvor mye du spiste - raskt eller sakte. De raske forårsaker et skarpt hopp og skaper overskudd, mens de sakte mater kroppen gradvis. Derfor, med en nedgang i det totale kaloriinnholdet i kostholdet, foretrekkes mat med lavt GI - de beholder en metthetsfølelse lenger ved det samme kaloriinnholdet.

Fordeler og ulemper med høy glykemisk indeks

Fordeler med høye GI-produkter:

  • Mett kroppen raskt og gjenopprett glykogenlagrene
  • Lett å fordøye
  • velsmakende

Ulemper med høye GI-produkter:

  • Øk raskt insulinnivået
  • Overskudd av karbohydrater går til fettlagre
  • Etter kort tid er det en følelse av sult igjen

Fordeler og ulemper med en lav glykemisk indeks

Fordeler med lav GI-produkter:

  • Gradvis nærer kroppen og forlenger følelsen av fylde
  • Forårsaker ikke en kraftig økning i blodsukkeret
  • Har ikke tid til å komme inn i fettvev, fordi langsomt fortært av kroppens behov

Ulemper med lav GI-produkter:

  • De fyller på glykogenlagrene i lang tid, så de er ikke egnet for rask energiproduksjon
  • Lav energitetthet. For eksempel er det umulig å få en stor mengde karbohydrater fra bokhvete, fordi slike volumer ganske enkelt er umulige å spise. Derfor trenger raske karbohydrater raske karbohydrater.
  • Smak. Mat med lav GI er vanligvis ikke så velsmakende som mat med høy GI.

Glykemisk produktindeks

Følgende produktgrupper skilles ut:

  • Lav GI (mindre enn 40)
  • Gjennomsnittlig GI (40 til 70)
  • Høy GI (over 70)

Men ikke så enkelt. Klassifiseringer kommer fra den glykemiske indeksen til ett produkt, men dette skjer praktisk talt ikke i mat. Kostholdet består av en blanding av produkter med forskjellige karbohydrater og en annen prosessmetode - dette endrer den generelle GI for retten betydelig.

Hva er den glykemiske indeksen avhengig av?

  • Fiberinnhold. Jo mer kostfiber i maten, jo lenger blir den absorbert og under dens GI.
  • Metode for tilberedning av produkter. Varmebehandling av mat øker deres glykemiske indeks, så pommes frites og ganske enkelt kokte poteter har forskjellige GI-er.
  • Innholdet av fett og proteiner. Å spise pasta med kjøttsaus reduserer for eksempel den glykemiske indeksen til et fat.
  • Sure matvarer senker GI, og salte mat øker tvert imot.

Hvorfor trengs glykemisk indeks for idrettsutøvere?

Ved å anvende kunnskap om GI kan en idrettsutøver få betydelige fordeler:

  • Restitusjon - Mat med høy GI hjelper deg å komme deg raskere etter en treningsøkt. Det øker raskt nivået av glukose i blodet, som kroppen umiddelbart bruker til det tiltenkte formål og gjenoppretter energireserver. Den viktigste forskjellen med en mindre aktiv person er at dette sukkeret konsumeres umiddelbart som drivstoff og ikke lagres i fett. Slike produkter gir raskt energi til kroppen, så ved maraton består matutsalg hovedsakelig av produkter med høy GI.
  • Utholdenhet - Lav GI-mat forbedrer utholdenheten. Dette skyldes den sakte frigjøringen av energi. Hvis det ved maraton og etter det er bedre å bruke produkter med høy GI, så 2-4 timer før maraton, trenger du hovedsakelig produkter med middels og lav GI.

Hva er glykemisk belastning?

I tillegg til GI er det også begrepet glykemisk belastning (GH) - mengden karbohydrater per 100 g produkt. Jo høyere glykemisk belastning, jo mer karbohydrater kommer inn i kroppen. Glykemisk indeks - en indikator på hastighet, glykemisk belastning - mengder.

For eksempel har en vannmelon en GI på 72, og den glykemiske belastningen er lav - 4 g karbohydrater per 100 g. 1 kg vannmelon inneholder bare 40 g karbohydrater, derfor er vannmelon et nyttig produkt selv når du går ned i vekt, til tross for høy GI. Det samme avviket i sportsdrikker, poteter, gulrøtter. Derfor bør disse produktene ikke slettes fra kostholdet bare på grunn av verdien av GI.

Glykemisk belastning av produkter:

  • 20 og mer - høyt
  • 11-19 - middels
  • 11 og under - lavt

Et produkt med den vekten som vil inneholde 50 gram rent karbohydrat brukes vanligvis til å beregne den glykemiske indeksen (GI). Og for å beregne den glykemiske belastningen (GN), bruk formelen GN = (karbohydrater per 100 g produkt) / 100 * GI. For eksempel for vannmelon GN = 4/100 * 72 = 3,6.

Poenglinjen: er det verdt å ekskludere matvarer med høy GI?

Du må overvåke kostholdets GI, men uten fanatisme og ta hensyn til andre faktorer. Det er ingen dårlige og gode karbohydrater, bare alle har sitt eget formål. Etter en hard treningsøkt bør du for eksempel raskt komme seg med karbohydrater med høy glykemisk indeks. Overvekt fås heller ikke fra dårlige karbohydrater, men fra det totale overskuddet av forbrukte kalorier.

Det er ikke verdt å stole helt på data om GI, fordi de kan variere avhengig av kombinasjonen av produkter, type behandling og til og med brukstid. For eksempel kan GI-pasta variere fra 40 til 80 enheter. Glykemiske indekstabeller inneholder omtrentlige verdier og kan bare brukes som en guide.

Glykemisk produktindeks: Tabeller

Glukose - standarden som GI måles på er 100. Den glykemiske indeksen for produkter måles i forhold til glukose. Nedenfor vises matvarer med høy og lav glykemisk indeks..

Mat med lavt glykemisk indeks

Mat over mat med høy glykemisk indeks

Glykemisk indeks Liste over produkter

Frukt med lav glykemisk indeks

Grønnsaker med lav glykemisk indeks

Glykemisk indeksvideo

Gå inn for sport, flytt og reis! Hvis du finner en feil eller ønsker å diskutere artikkelen - skriv i kommentarene. Vi er alltid glade for å snakke.

Abonner på oss på Telegram, Yandex Zen og Vkontakte.

IT-utdanning: fra abi? Tu? Ri? En? Ta til ma? Gi? St? Ra

Garnisonen til innholdet i opplæringsprogrammene i tre koblinger til systemet er at vi har en IT-utdanning for "skolen - universitet - etter? dy? p? skrap? opplæring? - til? s? det? poeng? men vanskelig? for? noen? ja? ja, avgjørelsen er noen Svermen kan forenkles hvis det tas hensyn til den vestlige opplevelsen.

Utvidelsen av begrunnelsen for motivasjon av teknisk, basert på at det er en generell mangel på “Dum” (Internett) og kortvarig “informasjon” om chi-si-si, så det innebærer for ens “radi-cali” re? nes i disse? seg selv? f? ra? str? k? tu? rah. En IEEE P1484.1 / D11 Learning Technology Systems Architecture (ISO / IEC JTC1 SC36, [1]) -test ble utført for analyse. i sanntid, årsaken til at de er tur til å turnere med støtte fra en tid før årene fra åpen si? med? Hva er det forrige i dette dokumentet, det femte nivået, denne ikke-kjernemodellen av arhihi? Te? K? Det? S? Med det ca. Det er mulig å bruke disse tekniske innovasjonene (SOT), spesielt for å bruke det, slik at det ville være mulig å gjøre det Jeg vil snakke om problemet med IT-miljøet for mer informasjon om utviklingen av SOT.

Metoder for å undervise og de som ble utdannet før de var sammen med meg, at jeg ikke lærer om yrket "Klan" av klaner (meg? D? R? Tan? Chi? Han? Men? Opplæring?, Teknologiteknologer fra virtu? Al? Al? re? al? men? sti, meg? da? ra? bo? du med ras? pre? de? len? oss? i? for? ma? qi? han? oss? re? etc.) på lang sikt er veksten utbredt i massene av de rasjonelle systemene. Ikke alle lever, men i det store og hele er ikke begrepet "å utdanne oss resten av livet" lenger du ser helt ut - essensen er egentlig i ferd med å lære å lære og streve for deg selv Jeg lærer, og bruker IT i utdanningsprosessen, er det fordi du er på et høyt nivå av meg tee av studenter.

Hensynet til si? S? Te? Vi? Det? Grunn? S? Va vii i som? St? Ve? Nøkkel? Volum? E? Til? Produkter av skjemaene om årsaken til den viktige informasjonen om turneen i forskjellige land, er det verdt å være spesielt oppmerksom på "overføringspunktet"? fungerer? mellom nivået på si? s? dermed, grunn, i stor grad opredelya ю п п п п п????.

Abi? Tu? Ri? Ent som et objekt? Mar? Ke? Ting? Ha

Ved inngangen til systemet snakker vi om IT - strømmen av abiu? Ri? En? Hvem er i landet vårt? hele måneden kommer for det mirakuløse rare kjøpet av den store og lille "hele au-di-ri". Bruken her er betegnelsen her fra venstre til si til merkevaren, navnet ser ut til å være berettiget: russeren ? Videregående skoler i kjølvannet av "de? Gra? Fi? Fi? Pit" vel? Gamle år og plassere? Min? Første? ? Ja, innen 2010, på to? Nivå? Ikke? R? S? S? Te? Hvorfor er du? Mer? Mer? Utdannet? (Ba? Ka? Laurbær / master? S) "Samtaler" er ikke før den "nødvendige" grunnen til effekten av effekten av effektive metoder for merkenavnet deres grunn til å levere tjenester, og området av IT-grunn til resonnement er ikke uten grunn utelukkende.

Ankomsten av fremmedspråk på sovjetiske skoler på midten av 80-tallet kom ikke fra 80-tallet, for alt det Vet ikke, ikke grunnen til forutsetningene for formene til rovy, antallet flere IT-yrker "om" på "fiske. I begynnelsen, "uten et" dekk "stadium for å introdusere denne opplæringen, men faget i skoleprogrammer, varte vi i flere ganger ных rhyg? om? land i landet fra 5 til 15 år gammel, som i seg selv har blitt en samlet ekspert i historien til ? razovaniya. Eksperimentet kan regnes som en suksess. Inntil denne gangen fikk dette "menneskelige? Menneskelige? Dette" par vepsene treningsprogrammer som ble laget på grunnlaget for konseptet? a? de? mi? ka? og? re? yer? sho? va ("program? mi? ro? va? viye - andre? literacy?" ), og bruken av det hele tiden, men ullen, men det første instinktet, mennene og kvinnene kom til slutten "mange" unge "programmer" dyktige håndverkere? hvis "re" er "å" å "du" hadde du et bredt spekter for "hytter som en si" med? det? men? gå, og baken? men? gå? programmet? mi? rova? vaniya. Frykten for ekspertene, som er visse veps? Ja, er det et unntak fra Beysi som "det første språket" for vepsene Grunnlaget for verdens programmer var ikke berettiget. Abi? Tu? Ri? En? Du si? S? Te? Vi IT-utdanning? For? For? For? For? Hvem? S PC-er - før? Alle? Helheten? programmet? mi? hundre, med hundre? i? la? yut og i dag? dette? det ?????????? jeg?, betydelig? betydelig? i tallet? ? di? det? ri. De tror at navnet, men programmet lærer deg ferdigheten til å stille oppgaven, finne og skissere problemet mu, a? re? re? løsning? ver? men? re? til? re? re? ressurser?.

Siden begynnelsen av 90-tallet på IT-fakultetet har du blitt far til videregående skoler på en vanlig skole. sjon. På den ene siden har de ikke blitt løst hvis de har fått den formelle attesten av attesten av abi? Tury? En? form? ti-ke: verken du? pu? sknye eller de oppreiste temaene om dette emnet for et stort løp? Prostitusjon er ikke tilfelle. På den annen side har de tross alt fått en jevn strøm av abi? Tu? En? T, min? V? T? S? Til? "dele" om? s? a? v? vii med en prangende? penn? s? ro? va? la fra? dag? er? deres? s? har et ??????? s? kjønn? men "verdifullt", men "du" for å fortsette "studiet av IT-di? s" qi? p? lin.

Abi? Tu? Rient av en veka av oss? Ikke? Ikke? Hvorfor? I sin tid? I? At ?????????????? ??????? og PC? våpen som "gatemarkedet" for programmet, men selvfølgelig er tapet av liv hundrevis av stum av hensyn til en kopi av installatøren? s? tal? tnyh? program? mest? ganger? personlig? men? th for? verdi?. Initiativ og pragmatisk og eldre? Eldre? Klasse? Kallenavn? Du? Land? Og? Kom hjem? Ham? Kom? Pe? U? Te? Re con? fi? ledelse, fra synspunktet, hvem er foran ham i fortiden? i? le? nor? yam i ferd med å "suge" og om yrket? s? om? e? re. Som et resultat har vi alle au? Di? Det? S? Abi? Tu? Ri? En? S? Det? Vi? Det? Grunn? Det er mange tullete mennesker som er sammen med nettstedene sine, min ? ma? mi og cha? mi?.

Samtidig, ja, ja, var du? Var de? I? For? M? Ti? Ki på skoler i samsvar med vektorene for handling med handling? Læres vi av programmene som er lært av mødrene i disse samfunnene i samfunnene i hebreerne? "Kontor? Men? Gå" sofa? Det. Jeg er sikker, mesteren, som jobber med sjefen for skolen, hvem er abi? Tu? Ri? En? Det? Mi, ok? Før du ikke trenger å lære om prosjektet og lære om andre pedagogiske metoder. Dette begrepet er kjent for mange mennesker siden 1920-tallet, og essensen er tydelig. Hva er gyldigheten av denne aktiviteten??

I løpet av prosjektet, den ferale? Men? Standarden? Det? For utdannelsen? Den ?????????????????????? i? for? ma? qi? han? men-til? kom? nei? ka? qi? han? te? men? log? gii (Ii? it) ?, handlingen til noen? ro? å, å, hva er du på det grunnleggende nivået om men og halvparten og hele det generelle miljøet? (5- 11 klasser), introduserer men forståelsen av "om? Re? Re? O? O? L? E? L? N? S? T? På? Prior? Men? Hoved? E?" niya ". Forfattere av dokumentet [2] definerer denne forståelsen som følger: “Emner "La? S", innenfor rammen av hvilke "r", mest? Beste? Pesh? Men kan? Men? Re? Og? Ringe? de? vi? re? la? ob? ra? za? va? tel? men? gå? den? gaven? det i følge AI? det.? Er det en reaksjon her under grunn som betyr at du, er du full av skolen med din hjelp? ? Den enkleste barnesengen - som regel alle de samme kontorfolket? Prosjektets innhold er det samme som i tilfelle krangel, men innholdet i pedagogiske fagfelt. Arbeidet med slike prosjekter fra et initiativsynspunkt, men det er mulig å lære av dem, men "Å miste" av en eller annen grunn, tiltrekning, gjenværende, bare alle "en til før ham, ja, nei?" spise ”eller“ kjedelig la? bo? ra? tor? koy ”. Er det en annen scene for denne studien som bruker bruk av IT? Husk grunnen til det velkjente ikke-for-ingenting-samfunnet med skolebarna; deres deltakelse, antall, volum på nettverket, blir mer og mer. Moderne teknologi for programmet? Mi? Rova? Viya og projektoren? Ty? Ro? Va? Niya på samme tid sammenlignet med tiden på skolen på tre 80-tallet “Pa? s? kal - Beysik - Som? semb? ler” om? nok en gang? men? om? razie. Om? E? Til? Du, du? Polnennye eldre? Klasse? Ikke? Av? Mi i sammenheng med orienteringen av tradisjonen på spesifikasjonen eller andre IT-yrker, hvorfor vil de at de skal gå på college bare for å gå på skole? gå inn? te? gra? til? ra. ” Mellom? Og? Min? Handling? Før? Ja? Du? Te? Lei om? Spesiell? Læreplaner? Skylder med en? Le? Ha? Mi fra IT-virksomhet? Ikke? Sa og woo Samtalen med "port? Fe? Le? Ses? Na? Ri? Ev" for slike prosjekter er halvveis gjennom. Et tidlig yrke, en orientalsk orientering, sammen med en operatør som ikke er utsatt for skygge. kirkesamfunnet i arbeidsmarkedet er fortsatt hundre, men er det verdt det til rett tid på rett måte? Vania.

"Karrierer? Claers?"

I tillegg til prosjektet er denne standarden inkludert i IT og IT, og er inkludert i dokumentet, men er det mulig for en spesialist i film? Opplæring i 10. – 11. En slik modell for utdanning ble forut for den samme, men var det mulig å begynne å be om det i Russland allerede i nær fremtid. I dokumentet, de som var midt i et prosjekt (www.informika.ru), akkurat nå, hva gjør de? Teorien om den overgangen i den nøyaktige funksjonen i lenken er ikke et "skole - universitet", som på mange måter vil bli omdefinert Effektiviteten av alle ledd i fedrelandet? Men? IT? Utdanning? Utdanning? Siden det har blitt utviklet mye lærlingplasser når prosjektet har blitt utviklet, har ikke utdanningsprogrammene begynt før det er en opplevelse av å selge en analog til det samme prosjektet i USA.

Career Clusters-prosjektet (Career Clusters, www.careerclusters.org) initierte og rovan van Federal de paired men USAs utdanning i 2000-2001. Målet hans er å få pensum på yrket vårt, men vi utdanner studenter fra de eldre skolene og skolene? i samsvar med retning av strømmen til arbeidsmarkedet i landet. En stab på 16 opplæringsyrker (“klasse”) er mer klar når det gjelder eksistensen av mer enn hundre artikler Hvilken klasse er grøftene, men er det mulig for noen av treningsprogrammene å bli undervist som ekspert? grupper i separate staber, så vel som profesjonelle? fra? rales? raly? s? som? s? qi? og? qi? yam.

Førmodermodellen inkluderer følgende: Cluster Foundation, hvis innhold er den første operasjonen er det vanlig? om? grunn? for? folk? oss? og de? men? lol? gigi? ski? mi? i? va? ri? an? mi; dine aktive baner (Cluster Pathways), som er en del av treningsmodulene du velger men skolens ferdigheter på flere forberedelsesnivåer; Er det karrierer (Karrierespesialiteter), som er spesialister som bryr seg om innholdet i læreplanen? vi er i klasse. Grunnlaget for den grunnleggende forståelsen og metodene for bruk av IT er inkludert i giften, men ? ro min? de? ka? zh? til? klassen? Er du interessert i muligheten for sertifi? Ki? Tsii you vypu? N ?, noen av klassen på mammaen? ri? a? lu studere? men? gå? sa? allerede i 9-10 klasser? sah. C? Te? Ma kri? Te? Ri? Ev og meg? Da? Att? På? Stasjoner av studenter som deltar i? Av? Etter? I analogi fra kor? Av? med våre kurs, vil vi kunne bruke COT (for eksempel Microsoft Class Server).

I IT-klyngen er det flere som vil lære mer om å lære av dem. ri? a? la - "Network IT", "Technology? software? mi? rovavaniya", "IT-teknologi? management?", og "Technology? "logo? multimedier? (inkludert webteknologi? men? logo?)." Deltakelse i prosjektene, tilstedeværelsen av IT-fellesskapet til IT-teamet, hvorfor tror du det egentlig? det vil si at "svikefulle" mødre, tross alt, for de som studerer, er 11-12 klasser og antall studenter fra fristen vi trenger trening fra to til fire år for å gi sertifikater til et selskap på opplæringssentre.

I eksperimentet er det hundrevis av skoler og mer enn to av de to staber som deltar; Hvis du lærer om konsesjon, trenger du ikke betale for det, men for noen andre, det er en slik koma Fans som IBM, Intel, Macromedia, Microsoft, Novell, Oracle og SAP.

Lære om prosessen som skjer på arbeidsmarkedet i IT-sektoren, om ек та? при при при да да ют ют ют ют ют ют ют ют ют ют ют ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ек ж и и и с с с с с с с с с Ifølge dem er det nødvendig med en regelmessig registrering av instruksjonene, men moren min må gjennomgå hver tredje ? du går igjen? ja. Det foreslås at de tas bort fra klassesammensetningen og oppstillingen av dem for å være halvt etablert i den gamle klassen. si-fi for Bureau of Labor Statistics (BLS) og Statistical Occupation Classification (SOC), samt for si-fi-klassen, spesialisten Er du bedre utdannet i Classification of Instructions Programs (CIP 2000)?.

Ba? Ka? Lav? Ri? At og ma? Gi? St? Ra? Tu? Ra innen IT om utdanning?

I dette landet er det en grunn til behovet for standardutstyr til spesialiteten, men dette er den videregående skolen for deg. Du kan gjøre det, men du kan legge til mer enn 60 spesialister, med hundre personer som allerede har dette IT-systemet? sone? For noen av dem ("gift" ro), så er det to nivåer av treningsplaner, først og fremst så er det tap av interesse i Bologna de la Lacra (tabell 1). Samtidig er mer enn 80% av spesialiteten romvesener, men fokuset er en fem år gammel modell som er klar for spesiell "qi" og "om" st som for sfæren om "fra" vann "st" w betyr com? pe? ju? ternoy og com? com? ikke? ka? chi? han? ingen? tech? ki, og for utnyttelse av disse midlene og systemet på deres grunnlag. Blant dem er det også eiketrær, hverandre, smale med tanke på dagens forhold. yah og usa? brølende proff.

I beskrivelsen av spesifikasjonene til "giften", er "giften" den samme som den samme tingen du er i mellom? til nivået av mi ba? ka? lav? ri? og? det og ma? gi? st? ra? det? r, obra? zu? y? som er ved første øyekast opp til? s? det? nøyaktig, men en bred "tro er mulig" (tabell 2). Undersøkelsen av strømmen av dette er imidlertid det eneste beviset på at utviklingen av skaftet? Han er med vekt på et uerfaren problem, lemma, deg, antall teknikker, uten å ta hensyn til tendensen tider med utvikling av etterspørselsmarkedet for IT-bransjen generelt.

I USA har klassen siden 1980 blitt klassifisert som spesialist, men du er bedre utdannet i klassifisering av Instruksjonsprogrammer, utviklet til en pris av en verdifull prislapp i et betydelig antall år. Innholdet i klassen? Fi? Ka? Til? Ra? Re? Sm? T? Ri? Falt i 1985, 1990 og 2000. I aksjon er klassen din si-fi? Ka? Fi? Ka-tora?, CIP 2000, handler det om garde? Vel, en av spesialene, men er det verdt det? Det er komplett med den tilsvarende koden fra klassen? Fi? Ka? Det er grunnen til BLS. En analyse av CIP-BLS-svaret, om nødvendig, bør gjøre følgende:

  • mest av alt, men hva med problemstillingen? Har den en gruppe eksperter? Alt? men ?, Det? IT-ledelse? i? en sverm av 5 av 13 spesialister "al" men "utenfor" i klassen i år 2000;
  • de fleste av dem er i samsvar med innholdet i gruppen spesialister som er spesielle? al? er? teknisk? program? mi? ro? va? niya ”(barn? barn? 8 hver til høyre? i? le? ni? yam) og“ Ad? mi? ni? st? ri? ro? vanyie kor? po? ных ny фор informasjon ма он он ?? си? »» »» »» »» »» "(barn? for? tasjon på 6 på? rett? i? le? nyam);
  • om? men? i? le? spesiell? al? men? av? pass? i? ti? siv? men: 23 spesialister? al? men? av? 40 av 40 oppføringer i sanden ? re? i år 2000;
  • for 19 spesialiteter, treningsprogrammer, vi er flotte, vi er på første nivå, er du høyere enn den første ? va? niya (ba? ka? lav? ri? at).

I løpet av kommunikasjonsprosessen med IT-landene handler det om snakkene til landene i EU om re? Career Space-prosjektet (www.career-space.com), et godkjent europeisk oppdrag i 2001. For å realisere et prosjekt ble det gitt en innrømmelse av det ene på baksiden av det ene og det andre og transen på? q? o? nalnyh kor? av? ra? sjoner. Ordens rolle ville bli håndtert av European Information and Communications Technology Industry Association (EICTIA); Den operative driften av prosjektet ble forårsaket av det koma i det internasjonale samarbeidet Europa. I analysene av de mer eksisterende opplæringsprogrammene og arbeidet med professorene? fi lei (Generic Skills Profiles) arbeidsmarkedet i EU-landene på samme tid, er det noen deltakelse fra en ekspert i CEN-standarden? ISSS, for de europeiske yrkene i Eurel IT-selskapene og fagsenteret for yrkene de fleste av de ferdige produktene i IT eskills NTO-sfære (gjorde du? bore? tany?). Noen slags pikk fra det bo-ra profesjonelle? Om? Pro? Fi? Lei bazi? Ro? Vent på prognosen for arbeidsmarkedet? i IT-sektoren, under militæret på qi? o? nal? n? med? hundre ??????????????? Hva er EUs ledelse i EU?.

For det første var det her karriererom-prosjektet skulle holdes for to utdanningsprogrammer. Disse ledende universitetene i landene i EU. For 13 yrker (hver av dem hadde vært foran deg, men beskrivelsen er i form av yrker som handler om? profesjonell?) ville vært "ekspert" -vurderinger fra "korrespondanse" -innhold "holde opplæringsprogrammene med disse programmene" fi? lam.

Initiativ? Karriereplass? Karriereplass? Con? St? T? Ro? Va? Enten? Å? Ha? Nei? For? Qi? Han? Men? Meg? Di? EUs "gap" ble bestemt tidligere, mer enn en gang, flere ganger før de gjenforente spesialistene ? Selvfølgelig, blant dem, vil du være spesielt sannsynlig å ha tre - "Rådgivning innen IT-sektoren", "Tekniske? тем dark? te гра gra ции graces 'og Ра radio ?? teknisk? no.'. I tillegg ville det ha vært en fantastisk beslutning om det var en beslutning om å jobbe enda en gruppe om? har vi profesjonelle yrker, utdanningsprogrammer vi ikke vil gå på universitetet for? si? te? tah pra? k? ti? himmel? "fra bunnen av": etter? før? wai? i det? markedsføring innen IT; Mentalitet innen IT; styring av IT-prosjekter? mi; å jobbe med en kunde innen IT.

På den andre, dette? For å delta i volumet av en engangs arbeidsgruppe om gangen? Jobbe? Litt? Ja? “Hvem er du?” “Grunnleggende om retten til å utvikle treningsprogrammer for IT-systemene "Retningslinjer for utvikling av læreplaner", ble de ønsket velkommen av noen europeiske universiteter. Forfattere av elven, menneskene som ikke har det under pansene, tror at det er en annen dag, som fremdeles er gammel, men det er verdt det Visjon av innholdet i utdanningsprogrammer om IIIT og metoder for utdanningsaktivitet for ungdomsskoler og høyskoler (med bruk, delvis, erfaring, erfaring, vi er mediet for beregningen av kim ? nii). I mellomtiden er svaret at opplæringsprogrammene vi har for IT-utdanning kan ha den neste "denne" elefanten "strømmen: til teorien om læreplaner - opptil 30%; spesielle “kyllinger” for tekniske, men for “di? s? di? s? qi? om? oss? opp til 30%; i? tag? ri? ro? van? spesielle spesialiteter? innen? da? jeg vil gi? utvikling? arbeid? når? det samme? - opptil 25%; grunnlaget for grunnlaget for hovedtendensen og virksomheten - opptil 15%.

I nøkkelen er dette det første prosjektet (2003), ekspertgruppen, under det, har tilsynelatende bestemt seg for å gjøre det. ? før? logii av mitt? verken? rn? ha? ha arbeidsmarked i IT-sektoren. Aktiviteten av harmonien av hensyn til hundre og sekstitallet du er i for en bedre utdanning og arbeidsmarkedet på dette området det vil være spesielt, men, rettferdiggjort, men i det følgende følgende spørsmål: i henhold til dataene fra artikkelen EU-administrasjonen, i 2001, i landene i EU, for omtrent 28% av yrket, for deg, på området, er du de som er tekniske, men losy, hadde du høyere utdanning, og ytterligere 47% er middels spesialundervisning [4].

Soya? I? Le? S? S? I? Kjøp? Men? S? Prof? S? Om? Nalnyh prof. Lei, foreslo? Kvinner? I pro? Karriereplass, med en pro? A? A? A? A? A? A? A? A? A? Klasse? A? A? A? ? ta? Niya) mener? de? tel? v? vu? handler det om? fritak GTR? bh? det? av? fi? lei? om? ra? zo? va? Niya på jet? Arbeidsmarkedet (i motsetning til USA) ser ikke ut til å være mulig.

Sammendrag

I USA og EU i dag, ber de virkelig om et langvarig, presserende program? IT-utdanning ("skole - universitet - etter? Gradeksamen? Utdanning?") Basert på informasjonen? sivnoe bruk av COT. Med denne erfaringen tatt i betraktning, og med utviklingen av ledende universiteter i Russland, "la oss si, hva er det," lære? Er du "vekst" -forholdene? Mine? Er det IT-ba? Ka? Lav? Ri? En? Det, far? Har? Har? Har? Eksperter? Du kan du bare prøve å gjøre noe før lenge før du kommer til min plass hvis du har en IT-utdanning, opredelennoy Bologna deka til? la? ra? chi? henne. En toveis opplæringsmodell for den sekstende gruppen, vi IT-utdanning, kan bli brakt til på grunn av at vi trenger tre ISCED 5A-nivåer under forutsetning av at den russiske eksperten Er du fra de profesjonelle, profesjonelle, sosiale, sosiale, profesjonelle, profesjonelle, profesjonelle, profesjonelle, profesjonelle eller profesjonelle, eller profesjonelle, eller sosiale, sosiale og sosiale mediegruppene (AP? KIT, ADE, etc.)? Bruk opplevelsen fra Career Space-prosjekter. Tatt i betraktning den økende etterspørselen etter et profesjonelt medium, kan du forvente et kortvarig forhold. en viss IT-arbeider i Russland i Russland vil vise interesse i en alder av si? vi? vi? er vi i yrket? om? orientalsk orientering i skoler og profesjonsstudier? vi? re? ikke? gå? profes? er? om? nal? men om utdanning (ISCED 4).

  1. IEEE P1484.1 / D11, 2002-11-28 Utkast til standard for læringsteknologi - Læringsteknologi systemarkitektur (LTSA).
  2. "Russlands vitne?"? Nr. 12, 2004.
  3. Komite for arbeidsstyrke behov i informasjonsteknologirapport (USA), 2001.
  4. J. Lienhardt, høyteknologiske næringer i EU. Statistikk i fokus, EuroStat-publikasjon, 03/10/2003.

Det Er Viktig Å Være Klar Over Vaskulitt